Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3..lony komuch
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Komusze ku*wy plują nam w mordę, a 10 milionów wyborców PiSu bije im brawo. Pięknych czasów dożyłem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja wiem o co chodzi. Pis będzie wystawiał abstrakcyjnych kandydatów, żeby senat ich nie przyjął. Będą tak przeciągać w nieskończoność. Pis proponuje swojego kandydata, w sejmie głosowanie przechodzi, senat go odrzuca. Opozycja proponuje kandydata, ten nawet w sejmie nie przechodzi. I kręcimy się w...
Ja wiem o co chodzi. Pis będzie wystawiał abstrakcyjnych kandydatów, żeby senat ich nie przyjął. Będą tak przeciągać w nieskończoność. Pis proponuje swojego kandydata, w sejmie głosowanie przechodzi, senat go odrzuca. Opozycja proponuje kandydata, ten nawet w sejmie nie przechodzi. I kręcimy się w kółko dochodząc do pustki, bo Bodnar zakończy działanie z 3 miesiące. Można pałować na ulicach, przemoc domowa ... . No chyba, że w którym momencie pisowi się znudzi i jakąś przepchniętą ustawą ustanowi nowe zasady powoływania RPO bez udziału senatu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane