Reklama
Reklama

Komentarze

6
[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Ale NARODOWEGO !! Bo zwykły ch..j stulecia to miałko brzmi.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
5 lat temu

Znowu kler zebrałby wszystkie nagrody

0

Zglos komentarz

R
Robimax 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Zajęty przez Tuska😀😀

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Zmartwię cię chu... stulecia jest Jarosław a dziw.. stulecia jego podnóżek nazywany dumnie przez PiSd. prezydentem.

0

Zglos komentarz

L
Lokinol 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jest olbrzymia konkurencja, dlatego raczej powinno przyznawać się nagrody ch**a miesiąca, czasem nawet ch**a tygodnia.

0

Zglos komentarz

T
Thorgall35 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Zgłaszasz się?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Niestety już zająłeś to miejsce i jeden wystarczy ;)

0

Zglos komentarz

P
pituhejka 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ja bym się wstrzymał bo nie wiadomo kogo ludzie wybiorą w kolejnych wyborach.

0

Zglos komentarz

Reklama