Reklama
Reklama

Komentarze

11
[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Reforma prokuratury w pełnej krasie

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Taki tam przypadeczek

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Wzór PiSowskiej uczciwości, którą zachwycał się Towarzysz Yarosław.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

Tak dziala dyktatura PiSu i sekty kosciola! A Polacy to akceptuja, oglupieni propaganda!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

PS. - Zlodziej teraz bohaterem, takie czasy...kiedy ostatni zostali pierwszymi!

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
5 lat temu

Nie oglupieni... Po**by po prostu.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
5 lat temu

Skoro miał uchybienie w innej sprawie, to podlega prokuraturze. Nie popadajmy w skrajności, nie jest ponad prawem. Nie bądźmy jak PiS.

0

Zglos komentarz

E
Exsilium 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Niby tak, ale po tym jak PIS jest mściwy, każda próba ukarania sędziów, lekarzy, polityków opozycji, polityków lokalnego szczebla, właścicieli dużych firm zapala lampkę ostrzegawczą. Masz rację nie popadajmy w skrajności i nie brońmy na siłę każdego. Jednak trzeba prokuraturze i neo sądom patrzeć na...

Niby tak, ale po tym jak PIS jest mściwy, każda próba ukarania sędziów, lekarzy, polityków opozycji, polityków lokalnego szczebla, właścicieli dużych firm zapala lampkę ostrzegawczą. Masz rację nie popadajmy w skrajności i nie brońmy na siłę każdego. Jednak trzeba prokuraturze i neo sądom patrzeć na ręce.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
5 lat temu

Mafia rzadzi krajem. Gorsi niz komunisci. A msciwi.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

Czy ktos wie ilu takich "obajtkow" jest w szeregach PiSu? Tych milionerow...ktorych Niemcy zazdroszcza TVPiS?

0

Zglos komentarz

I
informatyk26 🏹 Łowca
5 lat temu

Jarek swego czasu szukał "Układu", no to jest.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Chwila chwila, sprawa Obajtka to jedno, ale to, że ten sędzia fałszował protokoły i zeznania w zupełnie innej sprawie to już zupełnie co innego. Nie możecie gloryfikować każdego, kto staje przeciwko pisowi i usprawiedliwiać jego przestępstw, tylko dlatego, że wali w PIS. Chcielibyście aby w Waszej s...

Chwila chwila, sprawa Obajtka to jedno, ale to, że ten sędzia fałszował protokoły i zeznania w zupełnie innej sprawie to już zupełnie co innego. Nie możecie gloryfikować każdego, kto staje przeciwko pisowi i usprawiedliwiać jego przestępstw, tylko dlatego, że wali w PIS. Chcielibyście aby w Waszej sprawie sędzia fałszował zeznania?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Wielkiro1 to wyjaśnij nam dlaczego usprawiedliwiacie przestępstwa PiS?

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
5 lat temu

Komuna v2.0 kiedy w końcu ten cholerny naród przejrzy na oczy?

0

Zglos komentarz

H
hihihaha123 🌾 Wieśniak
5 lat temu

pejs je***y

0

Zglos komentarz

Reklama