Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
11Reforma prokuratury w pełnej krasie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wzór PiSowskiej uczciwości, którą zachwycał się Towarzysz Yarosław.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak dziala dyktatura PiSu i sekty kosciola! A Polacy to akceptuja, oglupieni propaganda!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro miał uchybienie w innej sprawie, to podlega prokuraturze. Nie popadajmy w skrajności, nie jest ponad prawem. Nie bądźmy jak PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niby tak, ale po tym jak PIS jest mściwy, każda próba ukarania sędziów, lekarzy, polityków opozycji, polityków lokalnego szczebla, właścicieli dużych firm zapala lampkę ostrzegawczą. Masz rację nie popadajmy w skrajności i nie brońmy na siłę każdego. Jednak trzeba prokuraturze i neo sądom patrzeć na...
Niby tak, ale po tym jak PIS jest mściwy, każda próba ukarania sędziów, lekarzy, polityków opozycji, polityków lokalnego szczebla, właścicieli dużych firm zapala lampkę ostrzegawczą. Masz rację nie popadajmy w skrajności i nie brońmy na siłę każdego. Jednak trzeba prokuraturze i neo sądom patrzeć na ręce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy ktos wie ilu takich "obajtkow" jest w szeregach PiSu? Tych milionerow...ktorych Niemcy zazdroszcza TVPiS?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chwila chwila, sprawa Obajtka to jedno, ale to, że ten sędzia fałszował protokoły i zeznania w zupełnie innej sprawie to już zupełnie co innego. Nie możecie gloryfikować każdego, kto staje przeciwko pisowi i usprawiedliwiać jego przestępstw, tylko dlatego, że wali w PIS. Chcielibyście aby w Waszej s...
Chwila chwila, sprawa Obajtka to jedno, ale to, że ten sędzia fałszował protokoły i zeznania w zupełnie innej sprawie to już zupełnie co innego. Nie możecie gloryfikować każdego, kto staje przeciwko pisowi i usprawiedliwiać jego przestępstw, tylko dlatego, że wali w PIS. Chcielibyście aby w Waszej sprawie sędzia fałszował zeznania?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wielkiro1 to wyjaśnij nam dlaczego usprawiedliwiacie przestępstwa PiS?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane