Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Jak zwykle przewałka Obajtka. I takie słodkie mendy są u władzy lub spółkach skarbu państwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak to jest jak czyta się tylko nagłówki...ale jelopozycja nie potrafi nic więcej. Wyceniono na 131 mln ok, ale do tego dochodzi 79 mln zł - suma przejętej nadwyżki środków pieniężnych (tj. ujemny dług netto) w kwocie 79 mln zł....tylko że tego w tytule nie ma, więc już za trudne dla większości
Tak to jest jak czyta się tylko nagłówki...ale jelopozycja nie potrafi nic więcej. Wyceniono na 131 mln ok, ale do tego dochodzi 79 mln zł - suma przejętej nadwyżki środków pieniężnych (tj. ujemny dług netto) w kwocie 79 mln zł....tylko że tego w tytule nie ma, więc już za trudne dla większości
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli kupiłbyś zadłużone mieszkanie za wartość rynkową plus dług do spłacenia i byłbyś zadowolony z tej inwestycji ???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
79 mln to nadwyżką vatu....ale co tam, po co pisać prawdę skoro to nie wspisuje się w propagandę...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A wystarczy wczytać się późniejsze akapity...tylko po co, skoro wyszłoby że autor wstawki uprawia propagandę...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane