Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jaki narod taki WUC...nic dziwnego ze na swiecie mowia: "Glupi jak Polak"!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Głupi jak Polak! To powiedzenie obieglo swiat juz kilkakrotnie w ciagu ostatnich dziesiecioleci. Ma ono juz swoja historie i po raz kolejny odkrywa o NAS przerazajaca prawde. Jestesmy durniami w oczach Swiata i potrafimy tylko gardlowac, szczekac, pic i czynic absurdalne, niezrozumiale dla in...
"Głupi jak Polak! To powiedzenie obieglo swiat juz kilkakrotnie w ciagu ostatnich dziesiecioleci. Ma ono juz swoja historie i po raz kolejny odkrywa o NAS przerazajaca prawde. Jestesmy durniami w oczach Swiata i potrafimy tylko gardlowac, szczekac, pic i czynic absurdalne, niezrozumiale dla innych rzeczy. To MY jestesmy autorami organizowania przetargow na krola Polski (wolna elekcja). Smiala sie wowczas z Nas cala Europa. Bylismy w jej oczach prymitywnymi id***ami." - interia.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tata i mama fetory, jeden poziom
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane