Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Już to widzę jak pis spełnia swoje obiecane postulaty, znaleźli frajera który ich poprze a efekt będzie taki jak zawsze. Do tej pory nie spełnili jeszcze swoich obietnic wyborczychto teraz stanie się cud i spełnią :))) Widział ktoś mieszkania+, większy próg podatkowy. dofinansowaną służbę zdrowia et...
Już to widzę jak pis spełnia swoje obiecane postulaty, znaleźli frajera który ich poprze a efekt będzie taki jak zawsze. Do tej pory nie spełnili jeszcze swoich obietnic wyborczychto teraz stanie się cud i spełnią :))) Widział ktoś mieszkania+, większy próg podatkowy. dofinansowaną służbę zdrowia etc.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie! Wyrucha..ą ich jak Polaków ze wszystkim co obiecywali ale dalej Polak nie potrafi uczyć się po szkodzie i dalej się daje dymać i cierpią na tym pracujący chcący normalnie żyć ludzie właśnie przez innych sprzedajnych polaczków!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tyle że cały ten fundusz odbudowy to kredyt... i jak to się ma do długu publicznego? ten jest dobry?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Naiwność niektórych polityków ich dyskwalifikuje. PiS da 30% samorządom, ale wyłącznie swoim.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak się sprzedsje lewica. Dlatego jest już u dna
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane