Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Dlatego dla wolnorynkowców socjalistą to socjalistą. Nie ważne czy swastyka czy sierp i młot. Czy wieży w chodzenie po wodzie czy przylatujące gołąbka do Fidela.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie tak. Komuchy zawsze się ze sobą dogadają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak to mówił Brudziński??? Komuniści i złodzieje?? Czy jakoś tak ?? Normalnie jak prorok jakiś!!!🖕🖕🖕🖕
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na każdym słupie i murze w Brukseli trzeba porozwieszać ogromne plakaty informujące, że PO jest przeciw ich planowi odbudowy po Covid. Taką akcję należy zrobić !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lewactwo dostaje ciągle po łbie. Świat się wali. Najpierw wiceszefowa partii przechodzi do PISu, teraz ich ulubieńcy dogadują się z PISem uważanym przez nich za prawicę. Choć każdy myślący człowiek wie, że to betonowa lewica. Na dodatek PIS odwołuje wybory w Rzeszowie, bo startuje tam poseł Brau...
Lewactwo dostaje ciągle po łbie. Świat się wali. Najpierw wiceszefowa partii przechodzi do PISu, teraz ich ulubieńcy dogadują się z PISem uważanym przez nich za prawicę. Choć każdy myślący człowiek wie, że to betonowa lewica. Na dodatek PIS odwołuje wybory w Rzeszowie, bo startuje tam poseł Braun. Po prostu jaja, komuna pełna gębą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zobacz ile minusów dostałeś od lewactwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane