Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Drogie Dziecko... Za Gierka nie było tzw. "propagandy". Była informacja dla Narodu, co wykonujemy i co zrobiliśmy WSZYSCY. Wybudowano 557 nowych przedsiębiorstw, w tym:71 fabryk domów,18 zakładów mięsnych,16 fabryk odzieżowych, 14 chłodni,10 zakładów elektronicznych,10 fabryk mebli,9 zakładów hutni...
Drogie Dziecko... Za Gierka nie było tzw. "propagandy". Była informacja dla Narodu, co wykonujemy i co zrobiliśmy WSZYSCY. Wybudowano 557 nowych przedsiębiorstw, w tym:71 fabryk domów,18 zakładów mięsnych,16 fabryk odzieżowych, 14 chłodni,10 zakładów elektronicznych,10 fabryk mebli,9 zakładów hutnictwa żelaza i metali nieżelaznych,9 elektrociepłowni,7 elektrowni,7 fabryk samochodów i ich części,5 cementowni,5 kopalni węgla kamiennego, 200 tys. mieszkań rocznie do oddania ludziom za darmo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I ciemny lud z Tobą na czele w to uwierzył, tak jak teraz wierzysz wybrańcowi narodu, WUCowi, towarzyszowi Yarosławowi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane