Reklama
Reklama

Komentarze

6
[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

A mógł się zapisać w historii kultury jako fajna postać. A tak z młodego wilka została stara, moralnie miałka pi..da.

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Czy nie uważasz że określenie "fajna postać", to w przypadku jakimowicza potężne przegięcie?

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Karma wraca.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 lat temu

Jeszcze ze dwie takie sprawy i pełnia kwalifikacji na dowolnego PiSdzielczego ministra.

0

Zglos komentarz

F
FireCrow 😏 Szyderca
5 lat temu

Normalny niewinny osobnik nie pokazywałby się w miejscach publicznych, a tym bardziej w telewizji, do momentu aż będzie oczyszczony z wszelkich zarzutów...

0

Zglos komentarz

F
FED0RA 👑 Bóg Wiochy
5 lat temu

A kto normalny w TVpis bryluje?

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Oni pe****li nie ruszają tylko jeszcze nasz de**l ich ulaskawia

0

Zglos komentarz

Reklama