Reklama
Reklama

Komentarze

7
M
m1989w 😏 Szyderca
5 lat temu

ku**y zawsze były dobrze wynagradzane

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Nic dziwnego ze Niemcy zazroszcza Polsce PiSu dobrobytu...(bo Niemcy tak nie kradna)

0

Zglos komentarz

P
PIKART 🏹 Łowca
5 lat temu

Czyli jak ktoś wyliczył 6250zł DZIENNIE!! Przy średniej MIESIĘCZNEJ płacy brutto w kraju na poziomie 5100zł.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

"Kradnom, ale sie dzielom", hasło patologii 500+ i wszystko w porządku.

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
5 lat temu

Przecież musi zarabiać skoro idzie inflacja :/

0

Zglos komentarz

D
Donofrio 🎖️ Snajper
5 lat temu

"Ale jak tamci kradli. Ło panie ni mosz pojęcia a te to się przynajmij dzielo. To wszystko wina Tuska." Typowy tekst pis..lca, i weź tu dyskutuj z takimi.

0

Zglos komentarz

S
sebastianF ⚔️ Jedi
5 lat temu

No ladnie pozazdrościć

0

Zglos komentarz

Reklama