Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Bo Polacy niebawem beda milionerami... jak za czasow PRL i w Wenezueli,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PS. - "Na początku lat 80. za milion polskich złotych można było kupić dwa małe fiaty. Pod koniec dekady tyle trzeba było zapłacić za posiłek w dobrej restauracji. Banknotami z Karolem Świerczewskim (50 zł) i Józefem Bemem (10 zł) można było wtedy wykleić pokój. Były niemal nic niewarte. Hiperinflac...
PS. - "Na początku lat 80. za milion polskich złotych można było kupić dwa małe fiaty. Pod koniec dekady tyle trzeba było zapłacić za posiłek w dobrej restauracji. Banknotami z Karolem Świerczewskim (50 zł) i Józefem Bemem (10 zł) można było wtedy wykleić pokój. Były niemal nic niewarte. Hiperinflacja przełomu lat 80. i 90. XX wieku zmusiła Narodowy Bank Polski do drukowania banknotów o coraz większych nominałach." - allegro.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Następny cel - Zimbabwe... Nie można dopuścić do tego aby Wolska była "100 lat za Murzynami"...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane