Reklama
Reklama

Komentarze

1
A
akuszer 🏆 Master
5 lat temu

a w MEN-e mamy mendy

0

Zglos komentarz

B
bolszewik933 Czysta Moc
5 lat temu

i już Cię lubię

0

Zglos komentarz

P
plemiona1234 🏹 Łowca
5 lat temu

akuszer w sensie, że wszy łonowe?

0

Zglos komentarz

F
FED0RA 👑 Bóg Wiochy
5 lat temu

Zrobiłeś mi dzień :)

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 lat temu

@ bolszewik zauważyłeś, że już Cię nie gnębię ? To za promowanie mojej osoby. :)

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 lat temu

@ bolszewik zauważyłeś, że już Cię nie gnębię ? To za promowanie mojej osoby. :)

0

Zglos komentarz

B
bolszewik933 Czysta Moc
5 lat temu

wybacz, z zakupów wróciłem, ale zanim wyszedłem, przez chwilę miałem takie uczucię....ale teraz nic nie piszę i nie bede odpowiadał na negatywne komentarze, poszukam przyjaciół, a nie wrogów

0

Zglos komentarz

B
bolszewik933 Czysta Moc
5 lat temu

on jest pi@dą , miękkim ch@jem robioną, nie ma życia , nie ma nic.....a ja niestety mam obowiązki, ja tu nie miałem wprawy, bo długo jestem, ale krótko dodaję, zgno@e go ....momentalnie

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
5 lat temu

@ bolszewik nie ja jestem Twoim wrogiem, poglądy mamy podobne.To jest zabawa i nie trzeba sobie brać niektórych rzeczy do serca

0

Zglos komentarz

B
bolszewik933 Czysta Moc
5 lat temu

ja tutaj byłem dla rozrywki....osobnik twierdzi , że z Bogiem się nie dyskutuje, i innych przyzywa......to opętanie

0

Zglos komentarz

B
bolszewik933 Czysta Moc
5 lat temu

ja tutaj byłem 9 lat dla rozrywki....dałem coś i problem....Bogowie...kto ma taki staż jak ja?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Nie dałeś COŚ tylko nafajdałeś na środku salonu. Między innymi: perfidnie zwyzywałeś ludzi na Wiosce, innych masz za nic, jesteś tępy jak obuch od siekiery, robisz memy na temat Bogów, uważasz się za przywódcę itp. itd. To powiedz nam kim ty pajacu jesteś?

0

Zglos komentarz

B
bolszewik933 Czysta Moc
5 lat temu

buda Ariel....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Chciałbyś :D To tylko ułamek możliwości, następne atrakcje przed tobą :) aż się zabijesz o własna budę :)

0

Zglos komentarz

Reklama