Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A czego się spodziewałeś? Jak genetycznie masz siano zamiast mózgu, to teraz miaucz. Chciałeś się naparzać z największymi, a jak dostajesz przysłowiowy wpier...dol to zaraz płaczesz? Wódz od siedmiu boleści :) Takiego kwasu tutaj jeszcze nie było. Załóż następne konta, ale to tobie w niczym nie pomo...
A czego się spodziewałeś? Jak genetycznie masz siano zamiast mózgu, to teraz miaucz. Chciałeś się naparzać z największymi, a jak dostajesz przysłowiowy wpier...dol to zaraz płaczesz? Wódz od siedmiu boleści :) Takiego kwasu tutaj jeszcze nie było. Załóż następne konta, ale to tobie w niczym nie pomoże :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
przepraszam, ale zaszczepiłem się szczepionką pfazer 20, tamtego miesiąca, czuję się coraz gorzej, nie będę prowadził dyskusji....przysięgam,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
??? WTF! XD
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie nadużywaj tego słowa przegryw. Zazwyczaj id***a jak nie ma racji i się kłóci, to rzuca obelgami :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pajacu....mnie to jebie a ty siedzisz i minusujesz , żałosna gnido
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jakby teraz piotrowicz chciał przejśc do po to byście z niego lewaczki świętego robili... tacy żałosni jesteście...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A może tak spojrzysz w lusterko :) Ciekawe jaka będzie diagnoza :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane