Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5No właśnie o to chodzi - naobiecywali gruszek na wierzbie durnym wyborcom, a że prawie nic z tego nie wyszło, to jakie jest rozwiązanie? Bingo! Naobiecywać śliwek na wierzbie. Przecież "ciemny lud to kupi". A gdy jakoś uda się te obietnice spełnić dzięki zagranicznym kredytom, drukowaniu pustego pie...
No właśnie o to chodzi - naobiecywali gruszek na wierzbie durnym wyborcom, a że prawie nic z tego nie wyszło, to jakie jest rozwiązanie? Bingo! Naobiecywać śliwek na wierzbie. Przecież "ciemny lud to kupi". A gdy jakoś uda się te obietnice spełnić dzięki zagranicznym kredytom, drukowaniu pustego pieniądza i napędzeniu i tak najwyższej w UE inflacji lub przez zarżnięcie przedsiębiorców i/lub klasy średniej, to winę za ruinę gospodarczą Polski zwalą na PO i Tuska. "Ciemny lud to kupi".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakie kłamstwa ? Przecież to ewidentnie wina Tuska
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Obawiam się że wiele. Słuchając Witek odnoszę wrażenie , że mają nas za id****w . Totalna opozycja... Totalersi... Tylko premier chcę dobra Polaków...... ***** ***
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane