Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Widocznie PiS zna poziom intelektualny swojego elektoratu, wiejskich proletariuszy i parafian. Inaczej by ich tak nie oszukiwali, takimi propagandowymi, "obiecankami cacankami"!(przed kolejnymi wyborami)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A czy na promie są gniazda ładowania narodowych aut elektrycznych zgodne z narodowym standardem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W standardzie narodowym będą tylko bieguny dodatnie, bo to krzyżyk, ujemnych - diabelskich - nie będzie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chodzi o ten most co go Hanka spaliła a potem zleciła firmom kolego do odbudowania i zamknęła go na 2 lata czy o jakiś inny? A promy w Warszawie są tylko turystyczne, najbliższy prom samochodowy chyba w Gdańsku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla tych co nie wierzą polecam kąpiel nad Wisłą po zrzutach z czajki. O innych osiągnięciach teczowego Rafała szkoda wspominać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
damian, pisowski ciumoku! Jak prezydentem Warszawy był Leszek kartofel kaczyński, to szambo do Wisły lało się cały czas. Ale to ci nie przeszkadzało. Jak Warszawą rządzi Trzaskowski, a szambo wylewało się przez kilka dni, to już kuuurva wielki problem. W tym samym czasie na południu Polski tez doszł...
damian, pisowski ciumoku! Jak prezydentem Warszawy był Leszek kartofel kaczyński, to szambo do Wisły lało się cały czas. Ale to ci nie przeszkadzało. Jak Warszawą rządzi Trzaskowski, a szambo wylewało się przez kilka dni, to już kuuurva wielki problem. W tym samym czasie na południu Polski tez doszło do awarii i ścieki leciały do rzeki. Ale o tym w TVPiS nie mówili. Weź ty się piedrolnij w pusty łeb.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane