Reklama
Nowy Ład zmienił się w Polski Ład. A teraz rzeczywistość...

Nowy Ład zmienił się w Polski Ład. A teraz rzeczywistość...

przez nissin — 5 lat temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
S
SierzantYelonek 🌾 Wieśniak
5 lat temu

zabawne, że opłaty za śm***i wzrosły tylko tam gdzie opozycja ma władze lokalną np w Warszawie i zwalają winę na pis

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Łódź to samo choć w łódzkim podobno PiS miał większość

0

Zglos komentarz

Reklama