Reklama
Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

czyli temat juz od dawna poruszany, ameryki tomek nie odkryles

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Dla ciemnogrodu to zwykła normalna rzecz, dla ludzi uczciwych to naplucie w twarz. Nie można tego nazwać inaczej

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
5 lat temu

Pytanie do rządzących: jak długo jeszcze będziecie odwlekać rozliczenie tych obrzydlych pe****li i kryjących ich hierarchów??? 😤😤😤

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Tak długo, jak będą szli ręka w rękę, i pomagali sobie nawzajem. My was kryjemy, wy nas karmicie. Proste, prawda?

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
5 lat temu

czarna zaraza gorsza od coronawirusa. ***** *** i czarną zarazę. stop pe****lom w sutannach

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

I tu się akurat nie dziwię, po co udostepniać i się pogrążać we własnej sprawie. Jeszcze bardziej utwierdzając ludzi, że to mafia pe****lska.

0

Zglos komentarz

Reklama