Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7To niech nam Unia już lepiej nie daje żadnych pieniędzy bo będzie gruby przewał tej kasy przez rząd A Polacy i tak nic z tego nie będą mieli
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może ta pisowska dzicz nie zrozumiała o co chodzi, bo to po angielsku było
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro te pieniądze idą do Polski to Polska i tylko Polska oraz wyłącznie Polska ma prawo nimi rozporządzać. Nie żaden polityk unijny, żaden francuz, niemiec, czy inny POlityk. Także to logiczne, że Polska nie ma zamiaru pozwolić na to aby ktoś się nam wtrącał w te sprawy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To może niech już nas wyyebią z tej Unii to nie będziecie mieli takich dylematów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Coś ci się wujek popi...ło w tym miejscu gdzie ludzie mają głowę. UE nie chce decydować na co Polska ma wydać te pieniądze, ale chce wiedzieć, na co są wydawane, i czy dojna zmiana nie chce ich po prostu zapier...lić na swoje potrzeby.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ok, masz 10 lat, stary daje ci 2 stówy,ale pod warunkiem,że wydasz na to co on ci wskaże. Ch*j z takim kieszonkowym
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to trzeba ludzi ogłupić żeby cieszyli sie z kontroli nad pożyczką którą musisz oddać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to ćwoki ale na tyle sprytne,żeby doić ile się da, wiedzą, że w mętnej wodzie najlepiej ryby biorą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane