Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Wszystko zgodne z planem sprzedali elektrownie , wodaciągi i gazownie , to teraz czas na zamykanie po co nam prąd, wodą, i gaz wszystko można kupić od Niemców i Czechów i Słowaków 😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najważniejsze dla suwerena jest 500+, ze kobieta ma nosić w sobie płód bez głowy i to że chłop z chłopem ślubu nie mogą wziąć, a nie jakieś pierdoły o roztrwonieniu 5,6 mld.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rząd kaczej d**y jeszcze nic przez te sześć lat nie zaplanował i zrealizował niczego co by w całości się sprawdziło, przyniosło pozytywy i nie okradli podatnika.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co tam? Zdrajcy POwscy pewnie się cieszą i dziękują za ataki na Polskę? Choćby potop aby odebrać władzę Pisowi? Każdy, kto ma chociaż kroplę polskiej krwi w żyłach powinien murem stać za rządem i za Polską w celu ochrony Naszych interesów. No ale zdrajcy tego nie zrozumieją.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A mógłbyś objaśnić, w jaki sposób roztrwonienie przez rząd ponad 5 MLD jest działaniem dla DOBRA POLSKI? Jestem bardzo ciekaw.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W 2012r prezesem dwóch spółek jądrowych został Aleksander Grad z PO, były szef resortu Skarbu Państwa. Jego pensja sięgała ok. 100 tysięcy złotych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane