Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5uwazaj bo moze jeszcze cb anka wyskrobac, za "memy"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
anka zareagowala w PW, czyli to prawda? przypuszczam ze jestes gruba zapuszczoną babą, ktorej pozbyl sie maz :),znalazl mlodsza i szczuplejsza, w nagrode zostawil ci kilka 500+, szukasz na forach milosci i docenienia i starasz sie zostac krolowom dany :) patrzac na cyfry w nicku to juz takie próchno...
anka zareagowala w PW, czyli to prawda? przypuszczam ze jestes gruba zapuszczoną babą, ktorej pozbyl sie maz :),znalazl mlodsza i szczuplejsza, w nagrode zostawil ci kilka 500+, szukasz na forach milosci i docenienia i starasz sie zostac krolowom dany :) patrzac na cyfry w nicku to juz takie próchno, 40 na karku a zapasiona 40 to prawie jak 60, znajomi to widze ormowiec kubus i reszta arieli, troche starszych od cb, ktorzy czychaja na tfojom tlustom psioche
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za granicą jest legalna eutanazja, którą polecam temu Złośliwemu Karłu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to jeszcze tylko pracę, mieszkanie, i po co wracać?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane