Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polska inteligencja, juz dawno zeszla do "podziemia", zaszczuta stalinowska propaganda PiSu! Teraz ich cholota rzadzi...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tylko jak mówić żeby pojęli? Skoro nawet pisma obrazkowego nie dają rady?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pani "inteligentko" Moniko, a kiedyż to Pani podchodziła do człowieka o którym Pani pisze i go wąchała ? Może jakieś zdjęcie, filmik, cokolwiek ? Co do języka pani Moniki: jeżeli taką mamy "inteligencję" to człowiek zupełnie przestaje się dziwić że nadal rządzi pis...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
+Będąc aktorką od młodych lat (Rodzina zastępcza) wie co mówi.++Też lubię w warzywniaku będąc na zakupach o śledziach rozmawiać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A nie ta koleżanka bratanicy karła, co ma kilka dzieciaków z kilkoma ojcami?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy Polska, ten "dumny narod", kiedykolwiek wyzwoli sie spod rzadow ciemniakow? Rzadzili za czasow PRL i rzadza za czasow PiSu! Kiedy nareszcie dojda do wladzy ludzie z rozsadkiem ktorzy beda dzialali dla dobra kraju i narodu, jak w cywilizowanych krajach i narodach?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Model polskiej demokracji to dyktatura ciemnoty z polskich wsi i ich reprezentantow! Wystarczy popatrzec na rezultat... w drodze do PRL i na Bialorus!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane