Reklama
Reklama

Komentarze

5
E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

No to Pinokio jest miliarderem, w rozumieniu tego bogatego człowieka! Ile lat robił na to bogactwo?

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

W takim razie Pinokio powinien się jeszcze bardziej dołożyć do dróg i szpitali. Niech odda 100% swojego majątku.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Bo ktoś kto zarabia 4200 na rękę to jest bogaty wedłóg elektoratu prawackiego niepracującego i żyjącego z mopsu i 500 plusów. A wystarczyło skończyć głupią zawodówkę. Potem kilka lat uczyć się fachu zostać mistrzem i 4200 na rękę jest prawaki. Wy nieroby roszczeniowe!!!

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

A jak zostałeś hydraulikiem nauczyłeś się dobrze fachu. Otworzyłeś własną firmę. To masz 15-25tyś miesięczne. Więcej niż Duda predydent lub p-osioł Kaczyński. Ale trzeba robić a nie tylko podpisywać lub pluć jadem żeby mieć te 15-25 tyś. To jedyna różnica prawaki. I wy dziś temu hydraulikowi chcecie...

A jak zostałeś hydraulikiem nauczyłeś się dobrze fachu. Otworzyłeś własną firmę. To masz 15-25tyś miesięczne. Więcej niż Duda predydent lub p-osioł Kaczyński. Ale trzeba robić a nie tylko podpisywać lub pluć jadem żeby mieć te 15-25 tyś. To jedyna różnica prawaki. I wy dziś temu hydraulikowi chcecie zabrać bo za dużo ma za uczciwą robotę! A czemu nie zabierzecie klerowi, prostytutkom i handlarzom narkotyków???

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
5 lat temu

Nie 790 lat, bo trzeba jeszcze za coś żyć.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

Powiedzmy sobie szczerze: nie da się takich pieniędzy zarobić pracując. Można zrobić niezły biznes, można wymyślić coś genialnego, ale najłatwiej to ukraść. A jak mówi Brzytwa Ockhama...

0

Zglos komentarz

R
5 lat temu

Też możecie zarobić tylko trzeba wziąć sie za robote, a nie przesiadywać całymi dniami na wiocha.de

0

Zglos komentarz

Reklama