Reklama
Te media jedyna rzeczą, pośród publicznych, mogą się kojarzyć jedynie z domem publicznym.

Te media jedyna rzeczą, pośród publicznych, mogą się kojarzyć jedynie z domem publicznym.

przez FED0RA — 5 lat temu
16

Zglos post

Reklama

Komentarze

13
S
Stalingrad 😏 Szyderca
5 lat temu

To tak trudne jak polityka obecnej partii przy władzy.Bo on wiecej ukradł niż ci się wydaje

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
5 lat temu

Ukradł i wszystko przepisał na dziadka z Wermachtu

0

Zglos komentarz

D
diamondvp 🌾 Wieśniak
5 lat temu

I kto to mówi antypolak

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Ty to jak rudy jest antypolak to towarzysz Jarosław kim jest ??

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
5 lat temu

Nie anty Polak, raczej anty pisowiec. PIS to partia anty Polska na usługach Kremla,i to nie trzeba być bystrym by to skojarzyć.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Cóż w sumie rudy jak by nie patrzec to ma racje z tym ze nie ma mediów publicznych teraz

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
5 lat temu

Nic dodać nic ująć ! W samo sedno !

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
5 lat temu

Nic dodać nic ująć ! W samo sedno !

0

Zglos komentarz

F
5 lat temu

za czasów rządów Tuska, nie trzeba było przełączać tv z Faktów na Wiadomości -była tylko Retransmisja sygnału

0

Zglos komentarz

D
5 lat temu

Aż przypomniał mi się wywiad z nim jak otwierali stacje Warszawa stadion

0

Zglos komentarz

L
5 lat temu

No tak, za jego czasów tuba propagandową była gazeta wybiórcza i TVN z durczokiem nazywanym ministrem propagandy. O tym zapomniał?

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
5 lat temu

TVPis to telewizja jak za PRLu. Tv jednej partii.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

tfpusk śm***iu milcz, nie ma dla ciebie miejsca w Polsce. Autora tej wiochy proszę zbanować bo to zdjęcie, które wstawił gorsze jest niż najgorsze gó**o i ohydny syf, gorsze niż najgorsza dziecięca pornografia, gorsze niż zdjęcie flaków i martwych ludzi.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Odezwał się MAGISTER patriota za rubelki. Tak wy lubicie dziecięcą pornografię na plebanii z klechami oglądać dlatego tak ich bronicie zwyrole.

0

Zglos komentarz

F
florale 🌾 Wieśniak
5 lat temu

DEZERTER, nie powinien sie juz w ogole wypowiadac !

0

Zglos komentarz

N
nolukx 🌾 Wieśniak
5 lat temu

rudy h. u. j.

0

Zglos komentarz

Reklama