Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To ci de**le są w KRS? Nie miałem pojęcia, ale już rozumiem decyzje tego czegoś.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czasem niektórzy mądrusie mówią, że trzeba było się uczyć. Ale czy na pewno?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tęsknię za zbanowanym Garguskiem. Już by tu był i pisał o zarobkach poprzedników, i przekonywał, że dobrej zmianie się NALEŻY a ci, którym się to nie podoba to MATOŁY zmanipulowani przez media. Ech.. wspomnienia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie jedna rodzina w Polsce żyje na granicy ubóstwa , robiąc wszystko aby dzieci miały jakieś życie a taki skur*wiel zarabia więcej niż ta rodzina przez rok na stanowisku które załatwił mu wujek/ojciec/ci***a , chu*ja robiąc dla Polski a tylko pracuje po to aby napchać kieszenie i jeszcze chu*j powie...
nie jedna rodzina w Polsce żyje na granicy ubóstwa , robiąc wszystko aby dzieci miały jakieś życie a taki skur*wiel zarabia więcej niż ta rodzina przez rok na stanowisku które załatwił mu wujek/ojciec/ci***a , chu*ja robiąc dla Polski a tylko pracuje po to aby napchać kieszenie i jeszcze chu*j powie , że mu się należy !!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane