Reklama
Reklama

Komentarze

4
I
irek720624 🌾 Wieśniak
5 lat temu

ale czy ukończyli podstawówkę

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
5 lat temu

Kończyłem tę uczelnię. Jak dobrze, bo mnie też z nim ktoś mógłby łączyć i sądzić, że prezentuję ten sam poziom.

0

Zglos komentarz

F
FED0RA 👑 Bóg Wiochy
5 lat temu

Następny z pisiej ferajny, któremu sie należy????

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
5 lat temu

kantak to ten co robi laskę w kiblu.

0

Zglos komentarz

Reklama