Reklama
Reklama

Komentarze

29
D
dzonsmis 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Mógł się zapisać do PO. Oni tam przyjmują wszystkich.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
5 lat temu

Komunistów i kr***nów, przyjmuje tylko PiS.

0

Zglos komentarz

D
dzonsmis 🌾 Wieśniak
5 lat temu

@zoltarxx2 Jak kr***nów, to możesz się zapisać. Będziesz wśród swoich.

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
5 lat temu

A może on chce wydymać PiS, a wszyscy na nim psy wieszają. Facet chce przeniknąć do szeregów PiSu, niczym szpieg i rozwalić system od środka. Czego nie rozumiecie?

0

Zglos komentarz

H
htsz_htsz 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Bo wszyscy artyści to prostytutki

0

Zglos komentarz

T
TOM2424 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Sc****o i tyle

0

Zglos komentarz

K
kabor51 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Pieprzony kolaborant.

0

Zglos komentarz

S
szczurojad 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Artysta z niego żaden a polityk gó**o wart

0

Zglos komentarz

F
frajerzynawiosce 😏 Szyderca
5 lat temu

Młodzieży, posłuchajcie sobie kawałka "rodzina słowem silna" zespołu Piersi. Już wtedy Kukiz wiedział w jakim kierunku pójdą wartości katolicko-prorodzinne w socjalistycznym kraju.

0

Zglos komentarz

T
Tropiciel_abs 😏 Szyderca
5 lat temu

Sprzedałeś się kukiz za Judaszowe Srebrniki. Jesteś dla mnie nikim. Nie mam do ciebie za grosz szacunku. I pomyśleć, że na ciebie głosowałem.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
5 lat temu

Skończył gorzej niż w PISie, jest podnóżkiem prezesa.

0

Zglos komentarz

T
thordor 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Paweł Kukiz czy ty masz jeszcze lustro w domu ?

0

Zglos komentarz

S
Serbi 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Z niego taki sam polityk jak i muzyk jedno wielkie dno

0

Zglos komentarz

I
ivat 😏 Szyderca
5 lat temu

Ty zapluty kłamco ty chu.u je.any....

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
5 lat temu

Sprzedajna sucz

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

ta - pi****l.. o szopenie

0

Zglos komentarz

D
dedeje 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Zawsze mówiłem za te 15 krowich placków to piąta kolumna pi$

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Zwykła sprzedajna szmata...

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
5 lat temu

Nie obrażaj "szmaty"

0

Zglos komentarz

P
5 lat temu

Jak się wyrażasz o swoim ojcu ?

0

Zglos komentarz

H
Hetman81 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Je***y następny sprzedawczyk jak Pazura i reszta a tfu..

0

Zglos komentarz

M
mari_u_sz 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jest mi wstyd 😔😔😔 sam zbierałem podpisy jak chciał kandydować na prezydenta, a teraz niestety czuje się jakby napluł mi w twarz

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
5 lat temu

Mamy cię gdzieś ty rasistowska prostytutko!!!

0

Zglos komentarz

L
labeo7 🌾 Wieśniak
5 lat temu

To zwykła tania prostytutka.

0

Zglos komentarz

H
hoseroberto2 😏 Szyderca
5 lat temu

Złodzieje i upośledzeni nami już rządzą brakowało tylko alkoholika.

0

Zglos komentarz

A
all4you_9 🌾 Wieśniak
5 lat temu

On po prostu idzie rozmontować system od środka, więc jeszcze go nie przekreślajcie.

0

Zglos komentarz

T
tondi 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Co ta polityka robi z ludźmi? Czy to o kasę chodzi? Czy władzę? Pierwszej mu nie brakuje, władzy nie ma żadnej, czyli co? K....!

0

Zglos komentarz

I
irek720624 🌾 Wieśniak
5 lat temu

kiedyś to był ktoś a teraz jest NIKIM

0

Zglos komentarz

L
labeo7 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Kiedyś to był alkoholikiem, a teraz się sprzedał.

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

A trzeźwy był jak to mówił ?

0

Zglos komentarz

T
5 lat temu

Jedyny prawdziwy polityk który dalej robi to co zapowiedział i nie daje się sprzedać.... ale psy szczekają.... Bedziecie mu modły znosić de**le !

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

"...nikt mnie nie kupi...", oprócz towarzysza Yarosłwa. Ten też uważa, że ma de**li przed sobą.

0

Zglos komentarz

T
5 lat temu

a czym i niby jak go sobie kupił ?? :D potrafisz franiu odpowiedzieć ?

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Zgodnie z powiedzeniem *tylko krowa nie zmienia poglądów*.

0

Zglos komentarz

D
dedeje 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Doktor Dolittle?

0

Zglos komentarz

C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Ma kasę z tantiemów, wiec ma resztę w Dupi3. Teraz władzy mu się zachciało.

0

Zglos komentarz

Reklama