Reklama
Reklama

Komentarze

7
V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Prawactwo dorwało się do koryta i żłopią jak rydzyk babcine renty.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Akurat przy korycie sami socjaliści. PiS nie ma nic wspólnego z prawicą.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

W sumie nie jest jasne, czy pracowali, raczej po prostu byli ...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Uczyć się było, a nie teraz narzekać że ktoś zarabia więcej. Zdradzę wam tajemnice. Zawsze jest ktoś kto zarabia wiecej

0

Zglos komentarz

K
Kazach1982 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Tylko czemu ten głupszy?

0

Zglos komentarz

F
fenek9 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Uczyć się to nie zawsze znaczy to samo. Gdy okrada cię złodziej, albo bankowiec tak czy owak to kradzież.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Nowa teza: prawak = nienażarta św***a.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

Ale to "najbogatsi z 6000 brutto" mają się dzielić.

0

Zglos komentarz

E
eceith 🌾 Wieśniak
5 lat temu

I to przy jednych z najniższych w Unii podatkach i składkach najlepiej zarabiający, aby "promować zaradność".

0

Zglos komentarz

F
flamers 🌾 Wieśniak
5 lat temu

W 2009 rozpoczął studia podyplomowe z prawa kanonicznego . Za coś ta kasa mu się należy

0

Zglos komentarz

Reklama