Reklama
Reklama

Komentarze

2
G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
5 lat temu

Znikło to znikło i na chu. temat drążyć

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
5 lat temu

To może hołota i popaprańcy nie powinni płacić podatków? To przecież wstyd brać pieniądze od cyt. "kanalii". Państwo przenajświętszej RP utrzyma się dzięki modlitwom i tacy.

0

Zglos komentarz

Reklama