Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Czyli jak nie czytam książek Tokarczuk, co teraz jest modne, to znaczy, że jestem mniej inteligentny albo, że nic nie czytam?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Masz być soba, a nie być modny. Nikt Ci nie każe czytać książek Tokarczuk, ale wypadało by szanować innych ludzi za to że są ludźmi - bez względu co czytają
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Akurat nie ma przymusu czytania książek i samodzielnego myślenia. Ciemni ludzie w obecnym rządzie, jakby mogli to zabroniliby czytania niesłusznych tytułów i wrogów narodu. Z historii dobrze są znane takie okresy. Podstawowymi cechami inteligencji to: samodzielne myślenie, sceptycyzm, wstręt do pędu...
Akurat nie ma przymusu czytania książek i samodzielnego myślenia. Ciemni ludzie w obecnym rządzie, jakby mogli to zabroniliby czytania niesłusznych tytułów i wrogów narodu. Z historii dobrze są znane takie okresy. Podstawowymi cechami inteligencji to: samodzielne myślenie, sceptycyzm, wstręt do pędu baranów (moda), dystans do samego siebie, unikanie skrajności.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@franek1999 masz u mnie kielicha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego nie nawoluja zeby palic ksiazki, jak ks. Rafał Jarosiewicz w Gdansku?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja bym się cieszył i podziękował PiSdzielcom. Ten ich elektorat czytać i tak nie umie, więc żadnej książki nie przeczyta. Ale żeby odesłać to trzeba ją mieć, czyli kupić. Jak wykupią cały nakład i to się dodrukuje i tak w kółko aż będzie kolejne plusowe świadczenie na książkę do odesłania.
Ja bym się cieszył i podziękował PiSdzielcom. Ten ich elektorat czytać i tak nie umie, więc żadnej książki nie przeczyta. Ale żeby odesłać to trzeba ją mieć, czyli kupić. Jak wykupią cały nakład i to się dodrukuje i tak w kółko aż będzie kolejne plusowe świadczenie na książkę do odesłania.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane