Reklama
Gdzie podzial sie Obajtek, GENIUSZ Kaczynskiego z Pcimia?

Gdzie podzial sie Obajtek, GENIUSZ Kaczynskiego z Pcimia?

przez nissin — 5 lat temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
S
Stalingrad 😏 Szyderca
5 lat temu

Emigrant jeszcze nie skomentowałeś swojego obrazka to dziwne

0

Zglos komentarz

S
Stalingrad 😏 Szyderca
5 lat temu

Ps.Emigrant jeszcze nie skomentowałeś swojego obrazka to dziwne

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Wiem ze trolle PiSu mnie nie lubia... ale ja nie Polak!!!

0

Zglos komentarz

S
Stalingrad 😏 Szyderca
5 lat temu

To ewidentne że ty de**l

0

Zglos komentarz

S
Stalingrad 😏 Szyderca
5 lat temu

Kacynski już beczy

0

Zglos komentarz

S
Stalingrad 😏 Szyderca
5 lat temu

A jeszcze nie długo miałeś trzy konta.Teraz widzę że masz pięć

0

Zglos komentarz

D
diamondvp 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nissin największy spadek zanotowała twoja inteligencja . Wylizałeś już dzisiaj d**ę makreli!?

0

Zglos komentarz

A
Accura 🏹 Łowca
5 lat temu

No przecież o to mu chodziło.

0

Zglos komentarz

Reklama