Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7buahahahaha, 40 minut po wstawce masz na plusie 26 punktów,o 6 godzinie rano , żenada , 50 letni facet oszukuje na wiocha na punktach , aby kasy mu nie zabrali
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jest tu na Wiosce paru takich z parciem na punkty i wstawiający dwa razy na dobę przy zerowych komentarzach. dziwne
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fixumdyrdum....ja rozumiem, ale tutaj jawne oszustwo widać, skoro w 20 minut ma 25 punktów na każdym absurdzie, facet 50 lat i na punktach oszukuje, koledzy mnie blokują na jego prosbę....ciekawe czy koledzy też mu żonę dymią bo sam nie może
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bolszewik to psychopata :) Co gość za farmazony wymyśla, to książkę można napisać. Typowy ruski troll (co po nicku widać.) Jeb...ie od niego na kilometr znoszoną onucą. Wrzuć jego nick na wyszukiwarkę to zobaczysz że to zielony ludzik :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chyba żartujesz...Rozp...i szkolnictwo w drzazgi że nie będzie co zbierać, okaże się że neandertalczycy mieli lepszy system edukacji niż kaczystan i nie poniesie za to żadnych konsekwencji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedyś takim konserwatywnym ministrem edukacji w rządzie PISu był Giertych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wstawka o Czarnku, zawsze gwarantuje wysokie punkty, bo takiego id**ty jako "ministra oswiaty" Polska nigdy nie miala...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie no... raczej można mówić o 'jednym z liderów w rankingu id****w'... PiS innych nie rekrutuje... taki Suski... Sasin, Kempa, Pawłowicz...w zasadzie, na posiedzeniu na Nowogrodzkiej z zamkniętymi oczami rzuć piłkę - i trafisz bez błędu w id**tę...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane