Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
5 lat temu

Debata tak, ale na tematy i w sposób ustalony przez ustawiaczy. A gdzie ma się dyskutować o poważnych sprawach? Na ulicach w trakcie zamieszek? Tematy TABU? Brawo KONFEDERACJA i Grzegorz Braun.

0

Zglos komentarz

D
Darofiej 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Tzw wolność słowa

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Brawo Braun! Z tą grandą nie ma co dyskutować!

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
5 lat temu

Wesolo macie w tej Polsce, coraz wiecej "chrzescijanskich wartosci"...holota coraz wyzej podnosi glowy!

0

Zglos komentarz

Reklama