Reklama
Reklama

Komentarze

7
C
caleanka Czysta Moc
5 lat temu

Kurski wszedl za gleboko, bez wazeliny?

0

Zglos komentarz

C
Czaplak 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Raczej przyniósł jej za mało na poranną odprawę.

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
5 lat temu

Dlaczego wściekły? Gatunek "fantasy" miałby kolejnego bohatera o supermocach.

0

Zglos komentarz

K
kpm123 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nic dziwnego, że się wściekł. Przeszłość na pograniczu bryndzy z nędzą. Po co ma mu ktoś grzebać w tak nieciekawym życiorysie?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Pewnie że nie chce, bo zdaje obie sprawę ze za czasów Solidarności był nikim. Co najwyżej taboretem jak powiedział Jacek Kuroń. Krótkonogi wie że propaganda też ma swoje granice

0

Zglos komentarz

Q
Qvvasimodo 🌾 Wieśniak
5 lat temu

To będzie jakiś film akcji czy 2 godziny oglądania jak prezes śpi?

0

Zglos komentarz

N
net244 🎖️ Snajper
5 lat temu

czyli jest szansa na scenę łóżkową z naszym rodzimym zbuntowanym aniołem

0

Zglos komentarz

D
Daviit77 🎖️ Snajper
5 lat temu

TVP miała nakręcić ten dokument w Ikei na dziale łóżek i materacy.

0

Zglos komentarz

B
BBC78 🎖️ Snajper
5 lat temu

Znaczy znowu się zbuntował.

0

Zglos komentarz

Reklama