Reklama
Reklama

Komentarze

5
R
RonaldB 🏆 Master
5 lat temu

A i to niedługo się urwie ...

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
5 lat temu

Rząd PiS wychwala się że wszystko jest dzięki nim no i to też A MOGŁEM DROŻSZY KIBEL KUPIC NA TAK BEZCENNĄ KUPĘ

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
5 lat temu

Pisowscy nieudacznicy gdy już inflacja rozpędzi się na dobre o wszystko oskarżą prywatnych przedsiębiorców i zachodnie koncerny. Za komuny też zawsze winny był tzw. prywatny spekulant i zachodni wichrzyciele.

0

Zglos komentarz

S
stanlej741 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nie wiem nigdy czy to fotomontaż , gif czy co? Ten kraj spada na dno!!!!

0

Zglos komentarz

D
5 lat temu

No tia susza to też wina kaczora

0

Zglos komentarz

Reklama