Reklama
Reklama

Komentarze

5
D
darek286 🏹 Łowca
5 lat temu

Tu nie ma się czego śmiać! Podpowiadając bandzie pisowskie napędzasz ich chore instynkty,,patriotyczno- kościelne".

0

Zglos komentarz

D
dejacek 🌾 Wieśniak
5 lat temu

gąbki mają być czarno-białe. Za dużo kolorów w tej klasie

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
5 lat temu

Dudeł jakiś tęczowy😂😂😂. To nie przejdzie

0

Zglos komentarz

M
Mr_Flood 🏹 Łowca
5 lat temu

Orzeł, skrzydła husarii i parę relikwii religijnych bym zostawił. Reszta w*********ć.

0

Zglos komentarz

G
gestapo_13 💩 JP 100%
5 lat temu

Psychoza.I do tego godło bez korony. ***** ***

0

Zglos komentarz

Reklama