Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawaki latami twierdzili, że zjawisko pe****lii w kościele jest marginalne, a ks. dr Oko stwierdził, że nie jest większe niż w innych "grupach zawodowych", pracujących z dziećmi. Kościół, próbując maskować swe zbrodnie zarządził podówczas walkę z gender studies. (Rok bodajże 2014). Obecnie, zamiast...
Prawaki latami twierdzili, że zjawisko pe****lii w kościele jest marginalne, a ks. dr Oko stwierdził, że nie jest większe niż w innych "grupach zawodowych", pracujących z dziećmi. Kościół, próbując maskować swe zbrodnie zarządził podówczas walkę z gender studies. (Rok bodajże 2014). Obecnie, zamiast przeprosić i zająć się ofiarami, których jakoś dziwnie dużo przybyło od tamtego czasu . Zbrodniarze w s**ienkach, walczą z LGBT, pikując na dół straszliwie. Przypomina się fragment przypowieści biblijnej "pycha, kroczy przed upadkiem".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A nie mial racji? Przeciez w PiSowskim rejestrze pe****li, nie ma ani jednego klechy...(ironia, gdyby ktos nie zrozumial)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawaki po prostu kochają gwałcenie dzieci, dlatego nikomu nie przeszkadza, że komisja do spraw pe****li nie działa a każdy ochoczo biegnie do kościółka, moralne wspierając ten proceder.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najlepsze sa teksty o prawakach u władzy , tyle że jak lewaki rzadzili przed prawakami to nie przypominam sobie żeby było inaczej... i to nie za rządów PO z papieża ktory tuszował wszystko zrobiono ikonę??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane