Reklama
Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Przez tą pisowską dzicz wstyd za granica po polsku się odezwać...

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Za te wszystkie "sukcesy PiSu" zaplaca, uczciwie pracujacy w nowych podatkach...bedzie teraz wiele nowych podatkow i oplat Morawieckiego, zamiast nie spelnionych obiecanek.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Ja prdle ale wstyd ! Co ten znowu morawiecki Szwedom nakłamał?1

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
5 lat temu

No i jak jeszcze Łukaszenka da nam po mo****e ;)

0

Zglos komentarz

L
LastNinja 😏 Szyderca
5 lat temu

Wszystkie kraje z zazdrości robia z polską to co janusz somsiad a somsiadem który ma nowsze pa*serati. Nienawidzi i rzuca kłody pod nogi bo ma lepiej,

0

Zglos komentarz

Reklama