Reklama
Reklama

Komentarze

3
W
5 lat temu

Caleanka ma orgazm.

0

Zglos komentarz

R
rybin 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Na jaki PiS? Te de**le mają to w d...e. To kij na POLAKÓW. Myślicie, że któryś pisdzielec zapłaci ze swojego??????????

0

Zglos komentarz

M
5 lat temu

Czekam kiedy czechy zaczna placic kare za Trzyniec!!!syf jak chole.ra ktory truje Polaków od ponad 40lat!!!to moze byc??masakra do czego to wszystko zmierza!!

0

Zglos komentarz

Reklama