Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Oczywiście nie prawda jest to, co napisane, bo taryfę na cały rok zatwierdza urząd i żadna firma nie może sprzedawać poza nią. Do tego dodatkowo ochrona jest wobec konsumentów. Także jeśli nawet, to podwyżki poczujemy w kilku towarach i od przyszłego roku, jeśli urząd zatwierdzi zmianę taryfy.
Oczywiście nie prawda jest to, co napisane, bo taryfę na cały rok zatwierdza urząd i żadna firma nie może sprzedawać poza nią. Do tego dodatkowo ochrona jest wobec konsumentów. Także jeśli nawet, to podwyżki poczujemy w kilku towarach i od przyszłego roku, jeśli urząd zatwierdzi zmianę taryfy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale de**le z patologii 500+ i wyborcy sikają po nogach z radości. Czekam, kiedy wyborcy PiS n ie będą mieli co włożyć do garnka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pod koniec roku , zabiedzony i schorowany do granic możliwosci naród Polski, wypełznie na ulicę resztkami sił by dać wyraz swojemu niezadowoleniu z rządu PiS-u ! A wtedy Kłamłeusz-Matołowaty napuści na tych durni zwarte i silne szeregi dumnej policji i zrobi w końcu porządek ,jak przystało na w...
pod koniec roku , zabiedzony i schorowany do granic możliwosci naród Polski, wypełznie na ulicę resztkami sił by dać wyraz swojemu niezadowoleniu z rządu PiS-u ! A wtedy Kłamłeusz-Matołowaty napuści na tych durni zwarte i silne szeregi dumnej policji i zrobi w końcu porządek ,jak przystało na wodza wielkiego kraju !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane