Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To akurat kwestia czasu, kiedy Lech zostanie wywieziony z Wawelu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Płaczcie zazdrośnicy bo dla Was tylko dziura w ziemi z wapnem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla ciebie na pewno. A zazdrosnym o co? O to że zginęło przez niego tylu ludzi?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lech by na Wawel nie aspirował. Nie zasłużył też, żeby pisac o nim "zły człowiek", to był ten lepszy bliźniak, często tonował Jarka i szkoda, że zginął.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PLPsycho bardziej żona Lecha tonowała Lecha i mówiła mu co jest dobre co złe i ten ze względu na żonę tonował Jarka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To że był ten lepszy nie znaczy wcale że był dobry. Różnica względem obecnego była taka że Jarek go tak ostentacyjnie nie lekceważył bo mu nie wypadało ale i tak Lech był figurantem, podpisywał co leci i robił co brat powie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie Polacy tylko bezpaństwowa hołota przywieziona do Polski na ruskim czołgu 17.09.39 roku. Na szczęście to jest tylko garstka hałaśliwych śm***i, których nikt nie bierze na poważnie. Mogą powyć do księżyca.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Że nie zasługuje to fakt dokładnie tak samo jak przynajmniej połowa towarzystwa tam pochowanego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane