Reklama
Reklama

Komentarze

4
D
diabliczek 😏 Szyderca
5 lat temu

Pomnik, którego trzeba pilnować nigdy nie powinien zostać wzniesiony...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

przyre to ae tak właśnie wygląda u nas jelopozycja i tyle moze

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Pibolszewia jak komuna, boi się śmieszności. Jak każda dyktatura zresztą,.

0

Zglos komentarz

Y
Yiddish 🏹 Łowca
5 lat temu

Czy się boją? Nie wiem to dla nich codzienność.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Za ochronę tych schodów powinni płacić prawaki ze swoich prywatnych pieniędzy a nie z moich podatków.

0

Zglos komentarz

Reklama