Reklama
Reklama

Komentarze

2
C
czepio 🏹 Łowca
5 lat temu

Mój pies teżna jego widok zaczyna wyć i z podkulonym ogonem chowa sie za wersalkę.

0

Zglos komentarz

A
5 lat temu

A kto jeszcze oglada TVP? Ci co w ogole ogladaja to ofladaja nie maja prawa glosu.

0

Zglos komentarz

Reklama