Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

po 1, wot to nie wojsko, to twor antoniego na zobowiazania wobec NATO

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
5 lat temu

Nie psuj powietrza na wiocha...w PiSie jak to mowia: jeden h¤j!

0

Zglos komentarz

M
montesuma 🏹 Łowca
5 lat temu

Polacy to, Polacy śmo, Polacy mają te twoje durno wstawki gdzieś, bo muszą zapi@rdalać, żebyś ty żył z socjalu.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Z socjalu zyje wiekszosc elektoratu PiSu... kupieni za 500+. Dlatego popieraja ta zdegenerowana wladze wiesniakow i zlodziei!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

pisin znowu się złapałeś ae wszyscy wiedza ze pisin kacynsi i c**lana to twoje konta.... poza tym przygłupie bezrobotntych jest kilka % a na pis głosowało ponad 30... a jeszcze bardziej do twojego przymałego rozumku nie trafia fakt że patola nie głosuje... tak że wracaj do tej piwnicy z której wysze...

pisin znowu się złapałeś ae wszyscy wiedza ze pisin kacynsi i c**lana to twoje konta.... poza tym przygłupie bezrobotntych jest kilka % a na pis głosowało ponad 30... a jeszcze bardziej do twojego przymałego rozumku nie trafia fakt że patola nie głosuje... tak że wracaj do tej piwnicy z której wyszedłeś trolu

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Siwy pipko bezrobotnych 6/7% a reszta waszego elektoratu to mocherki co przykaz na kogo glosowac z ambony dostali..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

to nie mój elektorat cieciu ale przez takich id****w jak ty pis będzie rzadził jeszcze długo .... uświadomcie sobie wreszcie że jełopozycja przegrywa bo no dno dna i nikt poważny na to nie zagłosuje idioci i fanatycy sami dzielicie ludzi wyzywacie a później wielkie zdziwienie i po wyborach lament......

to nie mój elektorat cieciu ale przez takich id****w jak ty pis będzie rzadził jeszcze długo .... uświadomcie sobie wreszcie że jełopozycja przegrywa bo no dno dna i nikt poważny na to nie zagłosuje idioci i fanatycy sami dzielicie ludzi wyzywacie a później wielkie zdziwienie i po wyborach lament... łoj bo łoszukujo łoj bo my plusiki mieli na wiocha łoj pis kradnie... a jełopozycja dlaczego chce władzy? mają jakiś program poza pis zły? chyba nie... jedynie konfa coś tam ma pomijam już co ale coś ma

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Po pierwsze te pato narodowe żołnierze to z metra w stodole nie trafią. A inna sprawa ze ta pato formacja chętnie by taki rozkazy wykonała bo to przyglupy i katolickie barany co powinni mieć co najwyżej pistolet na wodę

0

Zglos komentarz

Reklama