Reklama
Rząd polski pluje, a Niemcy mówią że deszcz pada

Rząd polski pluje, a Niemcy mówią że deszcz pada

przez BB55 — 5 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

A ja na spokojnie, przy porannej kawce czekam na wrak co go ruskie dzień po wyborach w zębach mieli przynieść. I zastanawiam się co dziś ta pisowska dzicz spier...li. Jaka będzie afera czy przekręt dnia. Który pisowski dzban okaże się hipokrytą, kłamcą czy zwykłym złodziejem

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Polska wladza im bardziej okazuje agresywnosc, tym bardziej jest ignorowana w Europie...

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Prawda jest taka, że Moryc nie weźmie kasy od Niemców, tylko od Polaków.

0

Zglos komentarz

Reklama