Reklama
Reklama

Komentarze

2
H
hanss66 🏹 Łowca
5 lat temu

Ciapatego poj ebało zupełnie to przecież bezalkoholowy Heineken.

0

Zglos komentarz

H
Hooooj 😏 Szyderca
5 lat temu

Powiedziałbym żeś rasista, ale fakt ma jakąś ciapkę na głowie. Czyli jednak ciapaty, bez podtekstu rasistowskiego.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Oni trzepią alko jak się patrzy, ale tylko w domu lub zamkniętych klubach. Bo bardziej ciemni po zachodzie słońca bo allah nie widzi :)

0

Zglos komentarz

Reklama