Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
visa2406 🏹 Łowca
5 lat temu

Szkoda że dziś niedziela i psychiatrzy nie pracują...

0

Zglos komentarz

C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

A waść wiesz co to sarkazm?

0

Zglos komentarz

P
plemiona1234 🏹 Łowca
5 lat temu

flaga Rosji!!!!? i victoria w poście chwalącym pis

0

Zglos komentarz

P
peghehe 😏 Szyderca
5 lat temu

no przynajmniej sie nie kryje ze swoimi sympatjami i dla kogo pracuje ta rosyjska flaga tlumaczy wiele , ogolnie znany fakt ze najwiecej towarzyszy i ruskich agentow jest w pisuarze ale przez w dlugi czas myslalem ze wyborcy tego szamba nie zdaja sobie z tego sprawy. jak widac sie mylilem .

0

Zglos komentarz

C
cobra_verde 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ja tu bym się dopatrzył raczej sarkazmu i nie podejrzewam autora o sympatie propisuarowskie.

0

Zglos komentarz

Reklama