Reklama
Ja wciąż jestem

Ja wciąż jestem

przez [Usunięty użytkownik] — 5 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
T
5 lat temu

Ja jestem bardzo dumny i szczęśliwy ze mogę mieszkać atakom kraju jak Polska. :)

0

Zglos komentarz

D
dilejla 🌾 Wieśniak
5 lat temu

To współczuje 😂 podróżuje po całym świecie i tylko się z nas śmieją 🤦

0

Zglos komentarz

T
Thorgall35 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Dilejla widać tak nas reprezentujeszze się śmieją tam gdzie cie zobaczą.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

"atakom"? brzmi jak słabe tłumaczenie z rosyjskiego, w którym ktoś zrobił literówkę.

0

Zglos komentarz

Reklama