Reklama
Reklama

Komentarze

4
N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

W rzadzie PiSu to nie tylko de**le i cholota ale rowniez degeneraci i zlodzieje!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Ps. - Takich wybral polski narod... wiec czemu sie dziwic?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

pisin mopsiarzu niech ci wyślą inne tło z centrali bo to już nudne

0

Zglos komentarz

M
muttley13 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

A do treści z wstawki się odniesiesz ?

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Nie możliwe, teraz liczy kiedy dostanie 500+.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

nie dostaję żadnych + a wstawek multikonciarzy nie czytam można się domyślic co tam jest...c fajnie że to widzi źle ze nie widxzi też durnoty jełopozycji która dla tego mopsiarza jest święta

0

Zglos komentarz

M
muttley13 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Nie czytam ale komentuję. Jakie to polskie.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Nie mają czasu rządzić Polską. Mając ją w du**e, gryząc się między sobą. Zaś ociemniały lud typu siwy sika po nogach z radości.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

sikam to ja na ciebie ze śmiechu bo ja to dobrze wiem szkoda ze ty nie widzisz ze to jest też jedyny cel jełopozycji... człowieku oni nawet nie udają ze mają jakiś plan chcą tylko władzy

0

Zglos komentarz

M
mcLechRoch 🌾 Wieśniak
5 lat temu

To jest dobre

0

Zglos komentarz

Reklama