Reklama
Reklama

Komentarze

9
R
rapp 🎖️ Snajper
5 lat temu

"Ebati PIS" czyli po Polsku ***** ***. Oni mają lterki a my gwiazdki. Ach te roznice językowe 😋

0

Zglos komentarz

D
dawid232w 🌾 Wieśniak
4 lata temu

e czyta sie jako je z tego co pamiętam

0

Zglos komentarz

T
5 lat temu

?Super PIS? ale to chyba

0

Zglos komentarz

K
Kkrasny 😏 Szyderca
5 lat temu

Е-je Б-b А-a Т-t Ь-ten znak sprawia że ostatnią litere czyta się miękko(czyli w tym przypadku jak c) П-p И-i С-s A więc stwórzmy teraz z tego fraze i wyjdzie nam co należy robić.

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
5 lat temu

Wie ktoś, gdzie można je kupić?

0

Zglos komentarz

A
Accura 🏹 Łowca
5 lat temu

Co jej się z palcami u lewej dłoni stało?

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
5 lat temu

Nic a co miało się stać.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
5 lat temu

PROSTE ***** ***

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Opozycja na usługach Kremla, żadna nowość.

0

Zglos komentarz

C
cafemax 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Jeśli rosyjskie koszulki pisane cyrylicą są politycznym credo i powodem do zachwytu, to żal mi Polski. Bo jakim cudem odsunąć PiS od władzy jak sama opozycja popiera jak nie Niemców, to Ruskich i jeszcze jest dumna, że może dowalić Ojczyźnie? To jest tak nielogiczne i głupie, że nie sposób tego nie...

Jeśli rosyjskie koszulki pisane cyrylicą są politycznym credo i powodem do zachwytu, to żal mi Polski. Bo jakim cudem odsunąć PiS od władzy jak sama opozycja popiera jak nie Niemców, to Ruskich i jeszcze jest dumna, że może dowalić Ojczyźnie? To jest tak nielogiczne i głupie, że nie sposób tego nie zauważyć. Takie wstawki to punkty dla pisu i strzał w kolano dla całej opozycji która się tym szajsem rajcuje.

0

Zglos komentarz

A
Abyss667 🌾 Wieśniak
4 lata temu

translate yandex com i można samemu sobie tłumaczyć , nawet zdjęcia

0

Zglos komentarz

Reklama