Reklama
Reklama

Komentarze

13
A
aras119 😏 Szyderca
5 lat temu

Kłamca zawsze będzie kłamcą

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Cokolwiek powie to skłamie.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
5 lat temu

Klamac jak Morawiecki... to juz slogan! Bo w PiS od myslenia jest Suski, od realizacji Sasin a od klamania Morawiecki...

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
5 lat temu

oj tam , oj tam , każdy ma prawo się pomylić zwłaszcza w czasie takich upałów i emocji sportowych a jeszcze weż pod uwagę pożar w Małopolsce który przeżywał premier co prawda wirtualnie ale mózg nie wypoczął

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Podajcie jedną rzecz w której on nie skłamał jeżeli chodzi o inwestycje budowy itp

0

Zglos komentarz

I
irek720624 🌾 Wieśniak
5 lat temu

pinokio jak zwykle kłamie a de**le mu wieżą

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
5 lat temu

Kłamca Narodowy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Czy ten pajac powiedział kiedykolwiek prawdę????

0

Zglos komentarz

F
frajerzynawiosce 😏 Szyderca
5 lat temu

Jak się pomylił.

0

Zglos komentarz

K
kristofero1980 😏 Szyderca
5 lat temu

Powiedział,jak wspominał coś o misce ryżu.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

Krajowych, tylko nie powiedział o które kraje chodzi.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
5 lat temu

Przecież wiadomo kto jest Pinokiem w Polsce.

0

Zglos komentarz

M
m1989w 😏 Szyderca
5 lat temu

de**l jest tylko jeden

0

Zglos komentarz

A
adek8374 🏹 Łowca
5 lat temu

Wy nic nie rozumiecie. On świadomie i z premedytacją tak klamnie. Pisiory celują w starych ludzi i patologię. Oni nie sprawdzą czy to prawda czy nie. Po prostu, ciemny lud to kupi, łyknie jak pelikan.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

W zasadzie środki z Unii to są środki krajowe. Polska płaci składkę do Unii a potem te pieniądze do niej wracają. Więc to prawda. Co więcej to pokazuje, że żaden system odbierania środków Polsce nie ma prawa istnieć. Bo skoro to My wpłacamy SWOJE pieniądze do kasy Unijnej a potem Unia je nam oddaje...

W zasadzie środki z Unii to są środki krajowe. Polska płaci składkę do Unii a potem te pieniądze do niej wracają. Więc to prawda. Co więcej to pokazuje, że żaden system odbierania środków Polsce nie ma prawa istnieć. Bo skoro to My wpłacamy SWOJE pieniądze do kasy Unijnej a potem Unia je nam oddaje to dlaczego mieliby zabrać nam NASZE pieniądze? Obcięcie środków oznaczałoby obniżenie składek i prosta sprawa. Po prostu następnym razem wpłacilibyśmy mniej o dwukrotność tego co nam zabrali.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

W zasadzie jak byłeś de**lem tak nadal nim jesteś.

0

Zglos komentarz

S
stoney 😏 Szyderca
5 lat temu

Jak jesteś płatnikiem netto to jednak warto wpłacić 100EUR żeby dostać 110,7EU?

0

Zglos komentarz

Reklama